Yazar: Super User
gümüşhane a5 el ilanı fiyatı  

gümüşhane  A4 el ilanı broşür fiyatları

 

2.000 ADET 150 GR PARLAK KUŞE TEK YÖN ÇOK RENKLİ {Gümüşhane El İlanı | Gümüşhane Broşür}

 

A5 {Gümüşhane El İlanı | Gümüşhane Broşür} : (14.8 X 21 Cm) 130 TL

A4 {Gümüşhane El İlanı | Gümüşhane Broşür} : (21 X 29.7 Cm) 250 TL

A3 {Gümüşhane El İlanı | Gümüşhane Broşür} : (29.7 X 42 Cm) 480 TL

 
gümüşhane A5 el ilanı broşür fiyatları  
gümüşhane A4 el ilanı broşür fiyatları  

 5.000 ADET 150 GR PARLAK KUŞE ÇİFT YÖN ÇOK RENKLİ {Gümüşhane El İlanı | Gümüşhane Broşür}

 

5.000 Adet A5 {Gümüşhane El İlanı | Gümüşhane Broşür} : (14.8 X 21 Cm) 160 TL

5.000 Adet A4 {Gümüşhane El İlanı | Gümüşhane Broşür} : (21 X 29.7 Cm) 310 TL

5.000 Adet A3 {Gümüşhane El İlanı | Gümüşhane Broşür} : (29.7 X 42 Cm) 480 TL

 
gümüşhane A 5 El İlanı Broşür Fiyatları  
gümüşhane A 4 El İlanı Broşür Fiyatları  

 10.000 ADET 150 GR PARLAK KUŞE ÇİFT YÖN ÇOK RENKLİ {Gümüşhane El İlanı | Gümüşhane Broşür}

 

10.000 Adet  A5 {Gümüşhane El İlanı | Gümüşhane Broşür} : (14.8 X 21 Cm) 380 TL

10.000 Adet A4 {Gümüşhane El İlanı | Gümüşhane Broşür} : (21 X 29.7 Cm) 620 TL

10.000 Adet A3 {Gümüşhane El İlanı | Gümüşhane Broşür} : (29.7 X 42 Cm) 1050 TL

 

Not:

A5 Gümüşhane El İlanı Gümüşhane Broşürler için grafik ücreti 30 TL.

A4 Gümüşhane El İlanı Gümüşhane Broşürler için grafik ücreti  50 TL,

A3 Gümüşhane El İlanı Gümüşhane Broşürler için grafik üçreti 100 TL.

 

 

AFİŞ BASKI FİYATLARI 1.000 ADET 115 GR. KUŞE TEK YÖN ÇOK RENKLİ 


afiş baskı 31X43 Cm: 500 TL
afiş baskı 43x62 Cm: 600 TL
afiş baskı 62x88 Cm: 750 TL


AMERİKAN SERVİS FİYATLARI 115 GR. KUŞE TEK YÖN ÇOK RENKLİ 29X42 CM


Ameriken Servis 5.000: 650 TL

Ameriken Servis 10.000: 1150 TL


AMERİKAN SERVİS FİYATLARI 90 GR. 1.HAMUR TEK YÖN ÇOK RENKLİ 29X42 CM


Ameriken Servis 5.000: 600 TL

Ameriken Servis 10.000: 1050 TL


ANTETLİ 2.000 ADET 80 GR 1.HAMUR TEK YÖN ÇOK RENKLİ

A4: (21 X 29.7 Cm) 150 TL


CEPLİ DOSYA 1.000 ADET

250 GR A.BRİSTOL TEK YÖN PARLAK SELEFONLU:600 TL

350 GR KUŞE ÇİFT YÖN PARLAK SELEFONLU: 800 TL

350 GR KUŞE ÇİFT YÖN MAT SELEFONLU: 950 TL


KIRIM ÜCRETLERİ

5.000 Adet: 50 TL - İlave her 5.000 Adet: 60 TL

Katalog - Dergi - Kitap basklarınız için lütfen fiyat isteyiniz

 

El ilanları potansiyel müşteri kitlenize ulaşmak ve yapacağınız kampanyaları duyurmak için mükemmel bir reklam aracıdır. Bir Gümüşhane El İlanına sahip olmak aynı zamanda sizi rakipleriniz arasında bir adım öne çıkaracak bir faktördür. Gümüşhane El İlanı fiyatı bakımından ekonomik bir reklam aracı olduğu için her büyüklükteki işletmeye hitap eder. Günümüzde büyük holdingler de küçük ve orta ölçekli işletmeler de bu baskı nimetinden yararlanmaktadırlar. Markanızı ve kampanyalarınızı duyurmak için sokağa çıkıp herkesle tek tek konuşmak kulağa çok iyi bir fikir gibi gelmiyor değil mi? İşte Gümüşhane El İlanı çeşitleri tam da bunu yapar. İşletmenizin marka değerini ve kampanyalarınızı ulaşabildiği her insana tek tek anlatır. Tabi burada önemli olan bir diğer unsurlarda kalitenizi ne kadar yansıttığınızdır. Siz en iyisi baskı kalitenizi bize bırakın ve sizin için hazırladığımız profesyonel Gümüşhane El İlanı tasarımlarımızdan birini seçin ya da kendi tasarımınızı yükleyip siparişinizi verin. Gönül rahatlığıyla dağıtabileceğiniz, kalitenizi en güzel şekilde yansıtacak ürünleri en ucuz fiyat garantisiyle adresinize yollayalım.

 

El ilanları;  renk çeşidi fazla olan duyuru ve reklamlar için üretilen ucuz yollu ilanlardır. Genel itibari ile 1. Hamur kâğıt kullanılmaktadır. Kullanım amacına göre çok değişik boyutları olmaktadır. Fakat en çok tercih edilen boyutlar A4 ve A5 boyutlarıdır.El ilanlarının amacı kısa sürede direkt olarak kişilere reklamları ulaştırmaktır. Genellikle bir sayfa olmakla birlikte birden çok sayfa olanı da mevcuttur.Özellikle rekabet ortamının artmış olduğu günümüzde el ilanlarının önemi bir hayli artmaktadır. Bundan dolayı da en çok reklam amacı ile kullanılan yöntemdir. İnsanlara direkt olarak ulaştığı için daha etkili olmaktadır. Reklamı yapılacak ürünler insanların elinde olacağı için vurgulanmak istenen bölüm daha etkili bir şekilde vurgulanacaktır.

 

El ilanları hazırlarken nelere dikkat edilmelidir?

 

El ilanları hazırlarken vurgulanan öğe ön planda olmalıdır. Hızlı tanıtım aracı olduğu için vurgulanan öğe direkt fark edilmelidir.
Renkler ve vurgulanan öğe uyumlu olmalıdır. Uyum olmayan bir Gümüşhane El İlanı pek etkili olmamaktadır.
Çok renk kullanılmamalıdır. Yani abartı olmamalıdır.
Reklamı yapılan firmanın logosu fark edilebilmelidir.

 

İyi bir Gümüşhane El İlanının ne gibi faydası olur?

 

İyi bir Gümüşhane El İlanı reklamını yapmak istediğiniz ürünü amacına uygun şekilde anlattığı için insanların sizin ürünleriniz için olumlu bakmalarını sağlayacaktır. Bu duruma uygun olarak ta müşterileriniz artacaktır.

 

Gümüşhane El İlanı yaparken dikkat edilmesi gerekenler:

 

Gümüşhane El İlanı yapan firmalar;ilanlarınızı yaparken öncelikle ilanı yapma amacınızı belirtmenizi isteyecektir. Tanıtılacak nesneleri ve hangi yönde tanıtılacağına karar vererek zihninizde bir tasarı yapmanızda fayda vardır.
Baskıda kesim payı bırakılmalıdır. Bundan dolayı el ilanlarının kenarlarında en az 1 cm boş alan bırakılmalıdır.
Gümüşhane El İlanının eni ve boyu standart olmalıdır.
Reklamı yapılacak ürünün resmi, logosu ön plana çıkarılmalıdır.
Kullanılan yazı rengi ve yapısı insanlar tarafından kolay fark edilebilir olmalıdır.
Gümüşhane El İlanında reklam amaç edindiği için kullanılan slogan ile ürün birbirine uyumlu olmalıdır. Yani slogan tanıtımı yapılan ürünün en belirgin özelliğini anlatmalıdır.
Ürün ya da kampanya net bir şekilde anlatılmış olmalıdır.İnsanların Gümüşhane El İlanında ne tanıtılmak isteniyorsa o nesneyi tam olarak anlaması gerekmektedir.

 

Gümüşhane El İlanı fiyatları, reklamını yapmak istediğiniz ürünün özelliğine ve bunu hangi boyutta yapmak istediğinize bağlı olarak değişmektedir. Reklam alanının büyümesi fiyatları da artırmaktadır. Gümüşhane El İlanı yaptırmak isteyenlerin el ilanlarında dikkat etmesi gereken hususları göz önünde bulundurarak firmaları arayarak fiyat belirleyebilecektir.

 

 

Eğer siz de en uygun fiyatlara siteniz nasıl türde olursa olsun duyurusunun yapılmasını istiyorsanız bağlantılarımızı kullanabilirsiniz. www.kartvizitci.com.tr sitesinde sadece site duyuruları değil ayrıca afiş, Gümüşhane El İlanı fiyatları da kolayca bulunabilmektedir. Bu tür sitelere ulaşabilmek için afiş baskı fiyatları ve poster tasarımı gibi siteleri ziyaret etmenizi öneriyoruz. Bu tür bir siteniz varsa ve daha çok duyuruya ihtiyacınız, daha çok tanıtıma ihtiyacınız varsa artık ne yapmanız gerektiğini biliyorsunuz. Sitemizden bağlantılarımızı kontrol ederekGümüşhane El İlanı fiyatları, afiş tasarımı fiyatları sitelerini ziyaret edebilirsiniz.

 

Bağlantılarımız ile oluşturulan seçeneklere en uygun fiyatlara ulaşabileceğinizi söylemek mümkün. Site türünüz ister afiş ister Gümüşhane El İlanı isterseniz de poster tasarımı olsun, bunun için ne yapmanız gerektiğini artık biliyorsunuz: www.kartvizitci.com.tr sitesinde oluşturulan platformları ziyaret etmelisiniz! Sosyal medya yönetimi yaptırma gibi bağlantılar sayesinde hayatınızı çok kolaylaştıracaksınız. Sadece site için değil herhangi bir tasarım yapmak için de bu siteleri kullanmak çok kolay! Dediğimiz gibi internetin hayatınızı kolaylaştırmasını istiyorsanız bu bağlantıları kullanmalısınız.

 

 

Eğer bir internet siteniz varsa ve bunun site tanıtımını yaptırmak istiyor, fiyatları merak ediyorsanız Gümüşhane Broşür tasarım fiyatları bağlantılarını ziyaret edebilirsiniz. Gümüşhane Broşür Baskı fiyatları ne kadar düşük olursa o kadar rahat tanıtım yaptıracaksanız. Hem uygun hem de kaliteli tanıtımlar için sitemiz sizleri beklemektedir. Bu siteleri tercih etmeli ve hayatınızı kolaylaştırabildiğinizi görmelisiniz. 

 

Bir web sayfası oluşturduysanız ve buna poster yaptırmayı merak ediyorsanız, fiyat araştırması yapmak istiyorsanız poster yaptırma fiyatı bağlantıları hazırlanmıştır. Ayrıca afiş tasarımı fiyatı da düşük olacağı için gönül rahatlığı ile forum sayfanızı tanıtabileceksiniz. Ayrıca afiş baskı fiyatları değil poster yaptırma fiyatı da bu bağlantılarda mevcuttur. Diğer site tanıtımları gibi uygun fiyatlarda yapıldığı için sizleri oldukça memnun edeceğe benziyor. Bu tür bağlantılar için sitemizi gönül rahatlığı ile ziyaret edebileceğinizi söylemek mümkün. Siz de bu tür bağlantıları internet üzerinden kolayca bulabilirsiniz. Para kazanmak için önce az da olsa para harcamanızı gerektirecek bu bağlantıları gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

 

Gümüşhane El İlanı, ucuz Gümüşhane El İlanı, Gümüşhane El İlanı örnekleri, Gümüşhane El İlanı hazırlama programı, Gümüşhane El İlanı fiyatları, el ilani, a5 Gümüşhane El İlanı, Gümüşhane El İlanı nedir?, en ucuz Gümüşhane El İlanı, el ilan örnekleri, Gümüşhane El İlanı tasarımı, bilgisayar Gümüşhane El İlanı, Gümüşhane El İlanı baskı fiyatları, Gümüşhane El İlanı tasarımları, Gümüşhane El İlanı boyutları, Gümüşhane El İlanı basımı, Gümüşhane El İlanı fiyat, Gümüşhane Broşür, ucuz Gümüşhane Broşür, Gümüşhane Broşür örnekleri, Gümüşhane Broşür hazırlama programı, Gümüşhane Broşür fiyatları, el ilani, a5 Gümüşhane Broşür, Gümüşhane Broşür nedir?, en ucuz Gümüşhane Broşür, el ilan örnekleri, Gümüşhane Broşür tasarımı, bilgisayar Gümüşhane Broşür, Gümüşhane Broşür baskı fiyatları, Gümüşhane Broşür tasarımları, Gümüşhane Broşür boyutları, Gümüşhane Broşür basımı, Gümüşhane Broşür fiyat, Gümüşhane El İlanı Baskı Firmaları, Firmaları, Firması,

Gümüşhane El İlanı baskı, Gümüşhane Broşür baskı, Gümüşhane Broşür baskı fiyatları, Gümüşhane Broşür baskı çeşitleri, Gümüşhane El İlanı baskı fiyatları, Gümüşhane El İlanı baskı çeşitleri,

Kategori: